מה אנחנו עושים?

או.אמ.סי. מספקת פתרון מחשוב ענן מקצה לקצה הכולל שירותי יעוץ, תכנון, ביצוע המעבר לענן ובסוף התהליך תחזוקה שותפת מרמת התמיכה במשתמש הקצה 24/7 (באתר הלקוח או מרחוק) ועד לניהול כלל תשתיות המחשוב והשרתים.

השירות מסופק על ידי העברת האפליקציות, הקבצים, הדוא"ל או השרתים לענן. ניתן להעביר רק חלק מהמערכות או את כולם, להתחיל בקטן ולגדול תוך כדי ובהתאם לצורך. לדוגמא, להעביר רק את שירות הדואר האלקטרוני או רק את מערכות ה- ERP/CRM או להעביר את כל חדר השרתים לענן AS IS.

יתרונות הענן של או.אמ.סי.

  • עלות חודשית ברורה וקבועה שכוללת הכל כולל הכל
  • מוקד תמיכה מקצועי ואנושי, זמין 24/7
  • תמיכה באתר הלקוח בפריסה ארצית
  • חסכון בעלויות ניהול ותחזוקה
  • הקמה והתחלת עבודה מהירה
  • יכולת גידול בהתאם לצמיחה העסקית והפוך
  • תשתיות טכנולוגיות המובילות בעולם
  • מרכז נתונים מאובטח, אמין וזמין
  • גיבוי נתונים מנוהל באופן תדיר ויומי
  • אבטחת מידע מתקדמת בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים

מי אנחנו?

קבוצת או.אמ.סי. מחשבים ותקשורת נוסדה בשנת 1995 ומונה צוות של 130 עובדים הכולל מומחים בתחום תשתיות מחשוב ושרתים בענן, אבטחת מידע, וירטואליזציה, תקשורת, פיתוח תוכנה ועוד.

או.אמ.סי. הקימה ומתפעלת תשתיות מחשוב ענן משנת 1999 עבור אלפי לקוחות בישראל ובעולם ב- 13 חוות שרתים בפריסה כלל עולמית בישראל, אירופה, צפון אמריקה ואסיה.

מבין לקוחות או.אמ.סי. נמנות חברות תעשייה והייטק, ארגונים קטנים עד גדולים, אתרי אינטרנט בכל הגדלים, ספקי אינטרנט ועוד.

צוות או.אמ.סי. זמין ומשתוקק להציג ולהפתיע אתכם בפתרונות הייחודיים שלנו.

לקוחות ממליצים

כנען סנטר

"באמצעות או.אמ.סי שידרגה והתייעלה חברת כנען סנטר את פעילותה הממוחשבת והעבירה את המחשוב שלה לענן של או.אמ.סי שמגבה את החברה בתמיכה ושירותי מחשוב ענן בפעילויותה השונות."

דיאדה

"עם OMC אנחנו יודעים שאנחנו נמצאים בחיותר ונותנת לנו את ברה מקצועית וותיקה שמעניקה את השירות המקצועי ביותר ונותנת לנו את כל פתרונות המחשוב והתמיכה שלהם אנו זקוקים"

מגנוליה

"כרשת בעלת סניפים בכל רחבי הארץ, היה לנו חשוב לעבוד מול חברה גדולה ומקצועית כמו OMC שיודעת לתת מענה מיידי , ליווי וייעוץ בכל בעיה שהיא."

Redmatch

"כחברה בינלאומית היה לנו חשוב לבחור בספקית שירותי ענן ותיקה ואמינה עם הניסיון הותיק והמנוסה ביותר בשוק השרתים הוירטואלים. OMC מספקת לנו בית טכנולוגי בענן לכל דרישות האחסון שלנו. שירות מהיר אדיב ויעיל 24 שעות."

MicroPay

"חברת מיקרופיי אשר מספקת מענה ותשתית אפקטיבית ונוחה בתחום שירותי ה- SMS, מערכות IVR, מרכזיות וירטואליות וקווי פרימיום לחברות, עסקים קטנים, ואנשים פרטיים עברה לענן של או.אמ.סי והתייעלה בביצועים ובפלטפורמת מחשוב הענן שלה."

EXIMSTAR UNIGROUP LTD

"EXIMSTAR UNIGROUP LTD has chosen OMC cloud infrastructure because of the liability, responsibility, performance and for the great saving."

מצמן את מרוץ

"מצמן את מרוץ" רשת האופניים הגדולה בישראל העבירה את תשתיות המחשוב שלה לענן של או.אמ.סי וביצעה התייעלות מירבית בכל הקשור בשירות וזמן תגובה באינטרנט"

סמגל

"סמגל ייצור מטבחים מעוצבים בחרה ב או.אמ.סי כספקית התמיכה והשירות שלה בכל הקשור בתשתיות המחשוב. עם או.אמ.סי אנחנו יודעים שאנחנו ביידים מקצועיות וניסיון עם זמן תגובה מהיר."

ג'ויה קוסמטיקס

"ג'ויה קוסמטיקס החליטה לעבור לשרת של או.אמ.סי ולייעל את מערך המחשוב שלה. בזכות הענן של של או.אמ.סי שיפרנו את השירות ואת היעילות של החברה."

loading